pochmurno z przejaśnieniami
Dom Pomocy Społecznej w Lelowie prosi o pomoc
25 marca 2020 r. | 13:15
0

Dom Pomocy Społecznej w Lelowie, za pośrednictwem Starostwa Powiatowe w Częstochowie, wystosował apel z prośbą o pomoc do mieszkańców powiatu częstochowskiego.

Treść apelu znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Szanowni Państwo!

Jesteśmy Domem, gdzie na stałe przebywa 100 mieszkańców przewlekle chorych wraz z 60 pracownikami, którzy w obecnej sytuacji epidemiologicznej sprawują nad nimi opiekę. W naszym zamkniętym małym środowisku staramy się w chwili zarażeń chronić naszych podopiecznych i pracowników. Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o wsparcie w zakresie zaopatrzenia Domu Pomocy Społecznej w Lelowie w środki ochrony indywidualnej oraz środki do dezynfekcji:
• rękawiczki jednorazowe ( w rozmiarach S, M, L)
• środki do dezynfekcji rąk lub powierzchni,
• odzież ochronna ( fartuchy jednorazowe, kombinezony cienkie białe, maseczki jednorazowe)

W imieniu Mieszkańców i Pracowników serdecznie dziękuje za wszelką pomoc i wsparcie.

Zaopatrzenie można dostarczać do DPS Lelów przy ul. Szczekocińskiej 19.

Kontakt: Pani Agnieszka Grewenda Tel. 609150535

DPS w Lelowie