bezchmurnie
17°
12°
środa
Reklama
25-letni pirat drogowy z gminy Lelów
30 stycznia 2023 r. | 08:00
0

Policjanci myszkowskiej drogówki prowadzili wczoraj działania kontrolno-prewencyjne. W ich ręce wpadł kierujący fordem, który miał na liczniku o 55 km/h za dużo. Mieszkaniec gminy Lelów został ukarany wysokim mandatem, punktami karnymi i zatrzymaniem prawa jazdy.

25-letni mieszkaniec gminy Lelów do policyjnej kontroli został zatrzymany w czwartek po godziny 22.00 w Myszkowie na ulicy Kościuszki. Kierujący rozpędzonym do 105 km/h fordem mondeo nie zważał na to, że porusza się w obszarze zabudowanym. Drogowy pirat został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi. Mundurowi zatrzymali też jego prawo jazdy. /KPP w Myszkowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *