zachmurzenie duże
20°
18°
czwartek
Reklama
Audytorzy odwiedzą mieszkańców w sprawie OZE
28 maja 2021 r. | 13:00
0

Urząd Gminy Lelów poinformował, że w najbliższych dniach pracownicy firmy FLEXIPOWER GROUP Sp. z o. o Sp. k. upoważnieni przez Wójta Gminy Lelów rozpoczną wizyty audytowe, mające na celu ocenę możliwości montaż instalacji OZE u Mieszkańców Gminy Lelów biorących udział w projekcie pn. „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska,Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg”.

Ponadto informujemy również, że najbliższym czasie Mieszkańcy biorący udział w w/w projekcie będą telefonicznie zapraszani do Urzędu Gminy Lelów w celu podpisania aneksów do umów OZE. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *