bezchmurnie
czwartek
Reklama
gov.pl
Aż 75. kandydatów do Rady Gminy Lelów
08 marca 2024 r. | 11:32
7

7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe. W wyborach, oprócz wójtów i burmistrzów, będziemy wybierać radnych, w tym radnych do Rady Gminy Lelów.

Na 15. miejsc w radzie, kandydatów jest 75. Najmłodszym kandydatem jest Paulina Motłoch (20 lat), a najstarszym Ryszard Niepsuj (72 lata).

Z pełną listą radnych można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Aż 75. kandydatów do Rady Gminy Lelów”

 1. mieszkaniec pisze:

  ale duże zainteresowanie, jak to człowiek sie cieszy ze tyle kandydatow ma w sercu dobro gminy :):) to ile tam teraz dieta wyjdzie 🙂 ?

 2. Świadomy wyborca pisze:

  Dziwi fakt, że nie ma jak na razie możliwości poznania kandydatów ” na żywo”.
  Na terenie gminy jest przecież wiele obiektów użyteczności publicznej i nie są własnością żadnej ze stron, więc dlaczego nie służą interesom społecznym?

  • mieszkaniec pisze:

   No dobrze by było , czas ucieka a ludzie dalej nie wiedzą co kandydaci ( w tym oczywiście kandydaci na wójta ) mają do zaoferowania , bo oczywiście mam nadzieję , że „coś” mają.

 3. emerytka7 pisze:

  Kilka dni temu byłam u fryzjerek. Było kilka oczekujących w kolejce kobiet. Wywiązała się dyskusja: jak to dobrze że jest tylu nowych kandydatów i nareszcie się coś zmieni. Zapytałam co złego Molenda zrobił że tak bardzo tęsknią za zmianą. “jak to co? – wszystko zagarnia” Pytam co zagarnął ? ” Wszystko zagarnia dla siebie” Pytam – ale co konkretnie? Nastąpiła cisza bo nic nie umiały powiedzieć. Przepracowałam w gminie 9/10 lat życia zawodowego. Rządzili nami różne cudaki. Nawet jeden zboczek, pamiętacie koleżanki ? Zaczynał prace od sprawdzania jakie majtki mają dziewczyny a tym które nie oponowały wkładał rękę. Jedna mu nie pozwoliła i dała po łapach, to ja zwolnił. / o pracę się bały wszystkie/To nie było za komuny to już było w nowej Polsce. Dopiero normalnie w urzędzie zaczęło się dziać za Lupy i Molendy. Cisza spokój. No za Lupy jeszcze działała skarbnik Pieszczyńska. Nienawidziła nieróbstwa, brakoróbstwa, nie kompetencji i dyletanctwa i ścigała za to niektóre pracownice. Prawda dziewczyny? Wielkie pretensje teraz przed wyborami malkontenci maja do GOK i dyrektorki /przecież to żona wójta i do tego zawsze elegancka i zadbana no to huzia na Józia/,. Zapomnieliście jak przed nią wyglądał dom kultury. Stęchlizna, smród po korytarzach a w ubikacjach ciągły zapach uryny. A za jej czasów jak wyglądają Święta Ciulimu ? Impreza przyciąga coraz więcej wiernych fanów i turystów /mimo pandemii/. To za jej kierownictwa stała się największą imprezom regionalną w całym powiecie. A zaczynała kierować GOK nie za wójta Molendy ale jeszcze za Szydłowskiego.

  3
  18
  • 123 pisze:

   Emerytka dobrze gada. Oj żeby tylko ludzie nie płakali jak nowego wójta wybiorą. Nie wszyscy kandydaci są tak wspaniali jak się niektórym wydaje. Ale przecież nie to się liczy, prawda,
   najważniejsze, żeby Molenda nie był, bo tak i już. takie myślenie. oj ludzie, ludzie. Szkoda gadać. Zastanówcie się lepiej co będzie jak inni przyjdą. Obiecywać każdy może do żłoba ciągną wszyscy, ale co z tych obietnic wyjdzie to strach się bać

   1
   15
  • Mieszkaniec pisze:

   Pijesz do pana H.

  • MieszkaniecGminyLelow pisze:

   niech on moze wroci do swojej parafii 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *