zachmurzenie małe
16°
14°
wtorek
Reklama
Będzie termomodernizacja dawnego budynku gimnazjum w Lelowie
18 grudnia 2020 r. | 12:18
0

Gmina Lelów ogłosiła przetarg na "Termomodernizację budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Lelowie - segment Gimnazjum".

Przedmiot zamówienia obejmuje: wykonanie robót budowlanych polegających na: wykuciu ościeżnic z muru – demontażu starej stolarki okiennej i drzwiowej; Montaż okien rozwieralnych i uchylno-rozwieralnych oraz fasady. Zakres obejmuje również roboty budowlane polegające na dociepleniu istniejącego budynku o wysokości do 12,0 m wraz z remontem obejmującym między innymi: wymianę pokrycia dachu, wymianę obróbek blacharskich, wymianę instalacji odwadniającej dach, wymianę instalacji odgromowej, wykonanie pionowej izolacji przeciwwilgociowej ścian zewnętrznych i wykonanie kolorystyki elewacji. Wykonanie termomodernizacji – zgodnie z dokumentacją projektową i audytem. Natomiast w zakresie wykonania robót sanitarnych prace polegające między innymi na montażu kotła na pellet o mocy 120 kW, montażu rur instalacji, zaworów, armatury c.o., prac regulacyjnych, izolacyjnych oraz płukaniu i wymianie grzejników;

Przetarg zostanie rozstrzygnięty 22 stycznia 2020 roku, a termomodernizacja zakończy się w czerwcu 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *