zachmurzenie małe
16°
14°
wtorek
Reklama
Bezpieczna droga do szkoły w Lelowie
25 września 2023 r. | 12:12
1

W ostatnim czasie w ramach działań "Bezpieczna droga do szkoły" dzielnicowi z Komisariatu Policji w Koniecpolu przeprowadzili prelekcje wśród najmłodszych uczniów w Szkole Podstawowej w Lelowie. W czasie spotkania omówili przepisy dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Dzielnicowi mł. asp. Ewelina Grabowska oraz mł. asp. Przemysław Lara w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" przeprowadzili spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Lelowie na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podczas prelekcji rozmawiali z najmłodszymi o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły, omówili podstawowe zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym oraz jak należy poruszać się po chodniku, prawidłowo przechodzić przez jezdnię, korzystać z sygnalizacji świetlnej, jeździć rowerem, jak również podróżować samochodem.

Takie spotkania na pewno przyczynią się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych oraz bezpiecznych wśród dzieci. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Bezpieczna droga do szkoły w Lelowie”

  1. Wierny obserwator pisze:

    Czyżby bezpieczna? Skoro są tacy kierowcy autobusu które dowożą dzieci do szkoły.Ci którzy byli ok odeszli a Ci co zostałi lub nowo przyjęci pozostawiają wiele do życzenia .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *