zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Bezpłatne zajęcia dla mieszkańców gminy Lelów
31 stycznia 2022 r. | 13:30
0

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy Lelów na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle:

15 lutego 2022 r. (wtorek) godz. 14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie, ul. Szczekocińska 31, 42-235 Lelów. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.

Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do zakładania i obserwowania mikro ekosystemów.

Zgłoszenia na warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle w GOK w Lelowie mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: >biuro@jura-ppj.pl jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ- 34 327 89 43).

Dokonując zgłoszenia na warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle w Lelowie prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Lelów.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych (maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja).

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *