bezchmurnie
czwartek
Reklama
Czy Szkoła Podstawowa w Nakle zostanie zlikwidowana?
03 stycznia 2020 r. | 12:14
0

Wójt Krzysztof Molenda myśli o likwidacji Szkoły Podstawowej wraz z oddziałem przedszkolnym w Nakle. Zaniepokojeni rodzice zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc. Na ostatniej sesji Rady Gminy Lelów, sprawa zamiaru likwidacji szkoły miała być przedmiotem uchwały. Na całe szczęście, uchwała ta została wycofana z porządku obrad. Jednak, temat nie umarł.

Przesłałem oficjalne zapytanie w tej sprawie do Wójta Krzysztofa Molendy. Jednak do dziś nie otrzymałem odpowiedzi.

W związku z zaistniałą sytuacją, będę bacznie obserwował ten pomysł.

Poniżej znajdziecie uzasadnienie zamiaru likwidacji tej placówki do uchwały Rady Gminy Lelów.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *