zachmurzenie duże
15°
14°
niedziela
Reklama
Dlaczego w Lelowie ludzie nie uprawiają sportu? Bo jest drogo!
14 marca 2022 r. | 11:58
2

Wójt Gminy Lelów chyba nie zna się na sporcie, stąd pewnie to zarządzenie. Wójt ustalił wysokość opłat za korzystanie z sali sportowej przy ZSP w Lelowie oraz siłowni. Za każdą godzinę od osoby, zarówno na hali, jak i na siłowni, należy zapłacić 8 zł.

Jeżeli na halę przyjdzie pograć 12 osób w piłkę, to za godzinę gry trzeba będzie zapłacić 96 zł. Takich stawek nie ma nawet w szkołach w Częstochowie!

Poniżej zarządzenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Dlaczego w Lelowie ludzie nie uprawiają sportu? Bo jest drogo!”

  1. Dzban pisze:

    I w taki sposób zniechęca się młodych ludzi do uprawiania sportu. Na początku zakazy korzystania z obiektów teraz horendalne ceny. Brawo Gmina Lelow!

  2. MIESZKANIEC... pisze:

    Oglądając ostania Sesje Rady Gminy Lelów nic za bardzo z niej nie wiadomo jest o co z czym chodzi ,cos tam wiadomo idzie wyłapać np. ponoć pani skarbnik odeszła już na emerytura i widać ze dalej będzie pracować jako skarbnik , nie było możliwości zatrudnienia innej osoby? Nie wydaje mi się ,to było celowe działanie gminy.
    Ta gmina się nie rozwija w żaden sposób ,ceny wynajmu boiska czy hali są takie ze żadna młodzież tam nie przyjdzie ,będą woleli siedzieć przed komputerami niż iść pograć w coś i ruszyć się z domu, gmina nie robi żadnych ruchów żeby na teren gminy przyszli jacyś inwestorzy ,jakieś miejsca pracy były tutaj na terenie gminy dlatego tez wielu ludzi stąd ucieka i już tutaj nie wraca, jedynie co robią to podnoszą sobie pensje …. Rada Gminy zresztą to są emeryci i renciści którzy nie zależy na niczym, czy nie ma u nas normalnych ludzi na radnych którzy by tą gminę ruszyli i w końcu zaczęła się rozwijać i iść w dobrą stronę , żeby były jakieś możliwości rozwoju dla tych młodych ludzi , myślę ze jak będą wybory to znajdą się odpowiednie osoby które rozwiną ta gminę. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *