zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Dwie ofiary śmiertelne w wypadku na DK46 w Lelowie
02 września 2020 r. | 18:03
0

Dzisiaj około 8.00 na DK-46 w gminie Lelów doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na remontowanym odcinku drogi, kierujący renault utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia 2 osoby zginęły. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia. Apelujemy do kierowców o ostrożność szczególnie teraz, kiedy warunki pogodowe mogą być zmienne.
samochód renault stoi na polu na pierwszym planie drzewo, w które uderzył
Dzisiaj, tj. 2 września 2020 roku, około 8.00 na drodze krajowej nr 46 między miejscowością Paulinów i Lelów doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 22-letni kierujący renault, na remontowanym odcinku drogi utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, po czym uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia 77-letnia pasażerka i 79-letni pasażer odnieśli śmiertelne obrażenia.

Częstochowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *