zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Gmina Lelów: Były ksiądz jest wójtem, jego żona dyrektorem GOK-u, a córka sekretarza gminy została właśnie zatrudniona w urzędzie…
03 czerwca 2022 r. | 12:10
3

Od kilku tygodni próbuję zweryfikować informacje, że w Urzędzie Gminy Lelów na stanowisku podinspektora ds. ewidencji ludności w Urzędzie Gminy Lelów została zatrudniona Roksana Nowak, córka Henryka Nowaka, sekretarza gminy Lelów.

Otrzymałem w tej sprawie kilka wiadomości. Niestety, Wójt Krzysztof Molenda nie udzielił mi tej informacji, twierdząc, że nie jest ona publiczna.

Wygląda to bardzo dziwnie. Lelów to dziwna gmina, w której były ksiądz jej wójtem, jego żona dyrektorem GOK-u, a teraz córka sekretarza została właśnie zatrudniona w urzędzie...

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Gmina Lelów: Były ksiądz jest wójtem, jego żona dyrektorem GOK-u, a córka sekretarza gminy została właśnie zatrudniona w urzędzie…”

 1. Mieszkaniec Gminy pisze:

  Gmina nie jest dziwna, bardziej dziwne jest to że nikt się jeszcze za to nie wziął???
  Dyrektor GOKu a żona Wójta w jednej osobie?!
  Czy tak w ogóle może być?

  12
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Żona Wójta została dyrektorem GOKU zanim ten Pan został wójtem

  4
  3
 3. O.n.a pisze:

  W Urzędzie Gminy każdy jest w jakiś sposób powiązany. Zwykły „szarak” ma marne szanse na stanowisko… zainteresujcie się skąd się wzieła Pani kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Jej ścieżka kariery jest bardzo szybka i interesująca a Tatuś to przyjaciel Wójta.

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *