zachmurzenie małe
21°
19°
wtorek
Reklama
Kolejna dezynfekcja w gminie Lelów
13 maja 2020 r. | 13:38
2

Urząd Gminy Lelów poinformował, że w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, powodującego przyrost liczby osób zakażonych i poddawanych kwarantannie Druhowie strażacy z OSP Lelów II przeprowadzili dezynfekcję w gminie Lelów.

Dezynfekcją zostały objęte przede wszystkim przystanki autobusowe, ławki, kosze i inne miejsca publiczne.2 odpowiedzi na “Kolejna dezynfekcja w gminie Lelów”

  1. Benek pisze:

    Widocznie właściciel tej strony podający się za dziennikarza nie zna przepisów wynikających z prawa autorskiego. Ale już niedługo będzie miał okazję przekonać się, że nieznajomośc prawa nie zwalnia z jego przestrzegania….

  2. Mieszkaniec gminy pisze:

    Taka Mi dezynfekcja… by wejść na plac zabaw pod chmurką, który był zamknięty na cztery spusty dowiedziałam się że muszę przyjść z własnym płynem dezynfekujacym! A jak ktoś że Mną… musi mieć maseczke!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *