zachmurzenie małe
21°
19°
wtorek
Reklama
Kolejna uchwała rady to bubel prawny!
02 czerwca 2023 r. | 12:40
1

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Lelów. Tym razem chodzi o uchwałę nr LX/409/2023 Rady Gminy Lelów z dnia 27 kwietnia 2023 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze, z wyłączeniem specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi, oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat, jak również trybu ich pobierania.

Uchwała ta jest sprzeczna z Konstytucją RP.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Kolejna uchwała rady to bubel prawny!”

  1. Wierny obserwator pisze:

    😭

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *