zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
MWM Brzesko
Komunikat w sprawie odbioru śmieci w gminie Lelów
08 grudnia 2023 r. | 12:59
1

Urząd Gminy w Lelowie poinformował, że w 2024 roku Przedsiębiorstwem odbierającym odpady komunalne z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno - wypoczynkowe będzie PUK Tamax Spółka z o.o. ul. Tyniecka 1 32-050 Skawina, tel. (41) 3811581.

Podmiot, który został wybrany w postępowaniu przetargowym przekaże do 15.12.2023 roku wszystkim gospodarstwom domowym nowy harmonogram odbioru odpadów, ulotkę edukacyjną wraz z kompletem worków do segregacji odpadów.

Gmina za dwuletni odbiór śmieci zapłaci 2 402 054 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Komunikat w sprawie odbioru śmieci w gminie Lelów”

  1. Wierny obserwator pisze:

    super fajna firma robi segregację śmierci na miejscu miło się patrzy jak Panowie przegrzebuja kosze😄😄😄

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *