zachmurzenie umiarkowane
-6°
-6°
niedziela
Reklama
Dezynfekcja miejsc publicznych w gminie Lelów
24 kwietnia 2020 r. | 13:19
0

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, powodującego przyrost liczby osób zakażonych i poddawanych kwarantannie 22 kwietnia o godzinie 18:00 druhowie strażacy z OSP Koniecpol II przeprowadzili dezynfekcję w gminie Lelów. Wójt gminy Lelów Krzysztof Molenda zwrócił się do Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol Ryszarda Suligi o pomoc w odkażeniu Domu Pomocy Społecznej oraz miejsc publicznych.

Środkami bezpiecznymi dla ludzi, środowiska oraz urządzeń i infrastruktury, zdezynfekowane zostały miejsca najczęściej uczęszczane przez mieszkańców, główne ciągi komunikacyjne ze szczególnym uwzględnieniem przystanków autobusowych, ławek i koszy na śmieci. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *