rozproszone chmury
14°
13°
czwartek
Reklama
fot. UG Lelów
Nowa linia autobusowa Nakło – Koniecpol
26 lutego 2021 r. | 10:38
0

Wójt Gminy Lelów poinformował, ,że od dnia 1 marca 2021 r. zostaje uruchomiona nowa linia autobusowa Nakło-Koniecpol przez miejscowości Paulinów, Biała Wielka, Lelów, Drochlin, Celiny, Podlesie, Zagacie, Stary Koniecpol. Linia będzie obsługiwana przez Jurabus Mat-Bus Grzegorz Matyja od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

Poniżej rozkład jazdy

Kierunek Nakło

Nazwa przystanku Godziny odjazdów
Koniecpol ul. Armii Krajowej – Szkoła 8:00 10:00 14:30 16:00
Koniecpol ul. Rynek 8:04 10:04 14:34 16:04
Stary Koniecpol ul. Częstochowska 8:09 10:09 14:39 16:09
Zagacie 8:11 10:11 14:41 16:11
Podlesie 8:16 10:16 14:46 16:16
Celiny 8:19 10:19 14:49 16:19
Drochlin wieś 8:21 10:21 14:51 16:21
Posłoda 8:23 10:23 14:53 16:23
Zbyczyce Targowisko 8:26 10:26 14:56 16:26
Lelów Rynek 8:29 10:29 14:59 16:29
Lelów Szkoła 8:32 10:32 14:02 16:32
Biała Wielka Remiza OSP 8:34 10:34 14:04 16:34
Paulinów 8:38 10:38 14:08 16:38
Nakło 8:43 10:43 14:13 16:43

UG Lelów



Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *