zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy
06 kwietnia 2020 r. | 12:15
1

140 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Jerzy Palka. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy”

  1. student pisze:

    z ciekawoscia sledze oceny radnych na tej stronie i dosc czesto widze Pana wojta z najslabszym wynikiem. w mojej ocenie zwlaszcza dzieki udostepnieniu sesji rady gminy na YT(polecam sie zapoznac!) stwierdzam ze jest to po pierwsze jedna z nielicznych osob rady ktora wogole umie sie poprawnie wyslawiac, nie mowiac juz o poziomie prowadzenia rozmow na sesjach. Biorac pod uwage wyksztalcenie reszty czlonkow, rzeczywiscie ktos moze byc w szoku ze na wsi jest wojt po wyzszych studiach. Zapewne stad ta niechec zasciankowych elity przepijajacych pieniadze w okolicznych karczmach (w koncu prezes Nowak wie jak zarzadzac pieniedzmi z funduszy do walki z alkoholem w gminie). Kibicuje Panu, Panie Krzysztofie oby jak najdluzej Pan rzadzil gmina 😉

    6
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *