zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Skarbnik gminy przeszła na emeryturę i po tygodniu wróciła do pracy. Pobrała 55 320 zł odprawy!
14 października 2022 r. | 09:00
19

65-letnia Wiesława Lipowicz to skarbnik gminy Lelów. Lipowicz 28 marca 2022 roku została odwołana z tego stanowisko, następnie pobrała odprawę emerytalną i przeszła na emeryturę. 4 kwietnia 2022 roku została ponownie powołana na skarbnika gminy.

Lipowicz na dzień 4 kwietnia 2022 roku posiadała 33 278,97 zł oszczędności, dom 264m2 za 350 000 zł i gospodarstwo rolne za 25 000 zł.

Lipowicz w tym roku pobrała 55 320 zł odprawy emerytalnej oraz 42 130,03 zł pensji za trzy miesiące pracy.

Jej oświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “Skarbnik gminy przeszła na emeryturę i po tygodniu wróciła do pracy. Pobrała 55 320 zł odprawy!”

 1. Gahak pisze:

  Da się da się ;);)

  7
  3
 2. Komentaz pisze:

  byłego księdza zasługa patologia

  8
  2
 3. sprawadlareportera pisze:

  czy to jest jakis zart? czy od samego dna gnije to panstwo?? jezeli w gminie taki wal na 50 tysiecy przechodzi … masakra!!!! nagloscic to na kazdym slupie gminnym i tablicy ogloszen! i zrobic reportaz do tv!!

 4. Mieszkaniec pisze:

  Jedno jest pewne, musicie przy wyborach zastanowić się czy nie będzie mądrze zmienić tą całą klike

  10
  • obserwator pisze:

   tutaj moze byc problem, rodzinne klany od dawna siedza wygodnie na cieplych posadach. co ciekawe wiekszosc konkursow na nowe stanowiska wygrywaja dzieci, rodzina obecnych pracownikow. to jest PATOLOGIA.. pewnie Pani skarbnik jest wybitnym specjalista ALE moze czas zrobic miejsce mlodszym? gdzie informacja o konkursie na stanowisko skarbnika?? przeciez to jest totalne DNO !

 5. Wierny obserwator pisze:

  dno to słabo powiedziane tam jest szambo

 6. On pisze:

  I tak większość cymbałów pójdzie zagłosować na szanownego ks. Wójta bo kawałek drogi kiedyś w polach zrobil za nasze pieniądze.

 7. Mieszkaniec pisze:

  A co by powiedzieli mieszkańcy jakby był kontr kandydat i to naprawdę z pomysłem na rozwój Gminy Lelów? Może ktoś na ten temat się wypowie,?

 8. Wierny obserwator pisze:

  zadaję sobie pytanie czy jak pani skarbnik będzie odchodzić ostatecznie ze stanowiska “dostanie kolejną odprawę” może się ktoś wypowie?

 9. Mieszkaniec pisze:

  Tak dużo pytań a tak mało odpowiedzi, ciężko stwierdzić, zależy kiedy ma zamiar odchodzić bo to tak wygląda jakby tylko dla wyprowadzenia pieniędzy z urzędu to zrobili a ona dalej ciepła posadkę ma, ogolnie patrząc na wszystko w tej gminie to wszystko robione jakby sobie żarty robili z mieszkanców bo to że ich nie słuchają to już wiemy dobrze o tym bo gdzieś mają zdanie mieszkańców , myślę że rozliczymy taka władze przy wyborach

 10. Miejscowy pisze:

  Przeszła dobrą szkołę za Lidji Piestrzyńskiej, wtedy była “szara” teraz jest orłem

 11. Miejscowy pisze:

  Sama komentowała innych pracowników że powinni odejść a szczególnie nauczycieli

 12. emeryt pisze:

  Nie ma młodszych bezrobotnych? Idę zwym

  • Wierny obserwator pisze:

   Młodzi brak doświadczenia a starsze pokolenie w tym przybytku są bardzo mile widziani takie odnosze wrażenie !

 13. Wierny obserwator pisze:

  Niezastąpiona Pani skarbnik na ostatniej sesji zachowała się gorzej niż przekupka na targu wstydu babsko nie ma a o kulturze osobistej to szkoda mówić,Ta pani pokazała jak zachowują się pracownicy urzędu gdy się ich o coś poprosi a wymaga to zaangażowania i troszkę pracy,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *