zachmurzenie duże
-3°
-8°
środa
Reklama
Nowe stawki za zajęcie pasa drogowego w gminie Lelów
07 lutego 2022 r. | 12:14
1

Rada Gminy Lelów przyjęła nowe stawki na 2022 roku za zajęcie pasa drogowego.

Szczegóły znajdują się w uchwale poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Jedna odpowiedź do “Nowe stawki za zajęcie pasa drogowego w gminie Lelów”

  1. MIESZKANIEC... pisze:

    Oglądając ostania Sesje Rady Gminy Lelów nic za bardzo z niej nie wiadomo jest o co z czym chodzi ,cos tam wiadomo idzie wyłapać np. ponoć pani skarbnik odeszła już na emerytura i widać ze dalej będzie pracować jako skarbnik , nie było możliwości zatrudnienia innej osoby? Nie wydaje mi się ,to było celowe działanie gminy.
    Ta gmina się nie rozwija w żaden sposób ,ceny wynajmu boiska czy hali są takie ze żadna młodzież tam nie przyjdzie ,będą woleli siedzieć przed komputerami niż iść pograć w coś i ruszyć się z domu, gmina nie robi żadnych ruchów żeby na teren gminy przyszli jacyś inwestorzy ,jakieś miejsca pracy były tutaj na terenie gminy dlatego tez wielu ludzi stąd ucieka i już tutaj nie wraca, jedynie co robią to podnoszą sobie pensje …. Rada Gminy zresztą to są emeryci i renciści którzy nie zależy na niczym, czy nie ma u nas normalnych ludzi na radnych którzy by tą gminę ruszyli i w końcu zaczęła się rozwijać i iść w dobrą stronę , żeby były jakieś możliwości rozwoju dla tych młodych ludzi , myślę ze jak będą wybory to znajdą się odpowiednie osoby które rozwiną ta gminę. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *