zachmurzenie małe
16°
14°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Andrzej Oduliński najlepszy
29 listopada 2020 r. | 11:00
1

568 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Andrzej Oduliński. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Andrzej Oduliński najlepszy”

  1. obywatel... pisze:

    Witam. Nie wiem czy ktoś zauważył ale pan Przewodniczący Rady Gminy Lelów na każdej sesji odnosi się do radnych jak by był na jakieś budowie lub pod sklepem monopolowym , jakiś szacunek dla nich o jednak są to osoby publiczne a nie wołanie np. Mietek itp. Tym bardziej każda sesja jest nagrywana wiec można było odrobine się wysilić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *