pochmurnie
17°
15°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Edyta Tyjas najlepsza
15 czerwca 2020 r. | 11:47
2

234 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepsza okazała się Edyta Tyjas. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Edyta Tyjas najlepsza”

 1. myszojelen pisze:

  poprosze o zmiane naglowka na wojt molenda znowu najgorszy, jak zazwyczaj
  oraz wypisane przez glosujacych na wygrana jakie miala zaslugi przez ostatni miesiac

  3
  2
 2. cieplaposada pisze:

  no i jak? zero zaslug Pani radnej??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *