słabe opady deszczu
12°
11°
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Jerzy Palka najlepszy
27 kwietnia 2020 r. | 11:52
2

125 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Jerzy Palka. Najgorszy był Ryszard Niepsuj.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jerzy Palka najlepszy”

  1. Trybunaludu pisze:

    Proszę o wypisane 3 zaslug za miesiac luty i marzec Pana Palki. Glosujacy na niego chyba beda widzieli co dobrego zrobil dla ludu .

    4
    2
  2. icoinic pisze:

    zadnej zaslugi ? mimo ze najlepszy? to co tam w takim razie robi ta cala reszta radnych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *