zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Oceń radnego: Marcin Nowak najlepszy
11 maja 2020 r. | 13:43
2

178 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Marcin Nowak. Najgorszy był Jerzy Karolczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marcin Nowak najlepszy”

 1. larwwa pisze:

  to glosowanie jest o kant dupy rozbic..Pan Karolczyk akurat zglosil na sesjach wiele dobrych interpelacji w porownianiu do reszty radnych, ktorzy zglaszaja np:
  cytuje: trzeba zrobic lampy na moscie w drodze do targowiska bo wieczorem jest tam ciemno, krzaki przeszkadzaja, psy zjadaja kury…itp smaczki
  ehh…

  5
  2
 2. and24ak pisze:

  Moje gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *