bezchmurnie
czwartek
Reklama
Oceń radnego: Marian Jamrozik najlepszy
12 grudnia 2021 r. | 10:41
1

697 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Marian Jamrozik. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Marian Jamrozik najlepszy”

  1. 500plusnanowyzus pisze:

    polecam obejrzec wypowiedzi Pana Jamrozika z ostatniej sesji rady gminy z dnia 30/11/2021 na YT. przeciez ten czlowiek nawet nie potrafi dobrze skladac zdan. Powoluje sie na konstytucje, nie potrafiac nawet poprawnie wypowiedziec tego slowa. Rzadko interesuje mnie co sie dzieje na tych sesjach, ale do jasnej cholery, czy serio w radzie gminy musza zasiadac tacy niedouczeni ludzie. patrzac na wyksztalcenie moglby byc swietnym tokarzem ale nie mowca i reprezentowac spolecznosc swoja osoba. Przykro sie robi gdy taki starszy Pan snuje swoje teorie, “bo mnie sie wydaje”. strach pomyslec kto mieszka w tej gminie i na niego glosuje, podejrzewam ze poziom intelektu jest podobny a nawet nizszy skoro jest dla kogos “reprezentantem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *