zachmurzenie małe
16°
14°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Władysław Jaworski najlepszy
26 marca 2023 r. | 13:42
3

718 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazały się Władysław Jaworski. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Władysław Jaworski najlepszy”

  1. Kastrat pisze:

    Buce i prywaciarze do domu a nie na darmową kasę lecą.

  2. Wierny obserwator pisze:

    A gdzie znajdą drugą taką dojną krowę?Nikt się nie odzywa to łoją ile się da,a skąd mają przykład ano z góry ‘Widza co robią nasi rządzący i uchodzi im to bezkarnie to czemu nie brać z nich przykładu

  3. Gierek pisze:

    Jeszcze emerytura dochodzi. I zapleśniały brykiet popycha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *