bezchmurnie
17°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy!
06 września 2020 r. | 08:49
3

325 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Marian Jamrozik. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy!”

 1. Mieszkaniec ... pisze:

  Witam wszystkich . Oglądając rade sesji gminy wójt mówi o tym że nie jest za tym żeby wyrzucać pieniądze w błoto ale pensje niezła za to bierze i to już nie jest wszystko dobrze taka pensja na tak biedna gmina,druga kwestia mówi ze nie ma komunikacji z Koniecpolem a więc jeszcze niedawno były autobusy szkolne które można było zrobić kurs do KONIECPOLA z mieszkańcami ale lepiej było je sprzedać a o ośrodku zdrowia nie wspomnę bo już dawno ten etap miał być skończony ale po co cokolwiek robić .Pozdrawiam Mieszkańców

 2. cieplaposada pisze:

  jakie są pensje pozostałych pracowników i jakie sa ich realne zadania to Pana nie interesuje? sprawdzil Pan jakie pensje wojtow sa w naszym powiecie zeby takie brednie pisac? do koniecpola komunikacja wg obliczen oplacalnosci kursu wypada tragicznie, ale podobno PIS obiecal otworzyc nowe polaczenia …. osrodkiem zdrowia rzadzi kierownik osrodka czyli wiadomo kto… ehh

  2
  4
 3. Obywatel pisze:

  Pensje pracowników są opublikowane w jednym artykule i też są za duże jak na realia tej gminy,po co sprawdzać ktoś ma pensje innych wójtów w powiecie jak go interesuje dana gmina a propo połaczenia autobusowego czytam to widzę że wszyscy liczą bo PiS zrobi a samemu już nic nie można zrobić ? Ośrodek zdrowia należy pod gminy a nie kierownika ośrodka więc wójt też ma realny wpływ na jego działanie ,a realne działania to tutaj są takie że nic się nie dzieje i nic się nie robią w tej gminie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *