bezchmurnie
17°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy
03 kwietnia 2022 r. | 11:47
1

1029 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Eugeniusz Giermala. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy”

  1. MIESZKANIEC... pisze:

    Oglądając ostania Sesje Rady Gminy Lelów nic za bardzo z niej nie wiadomo jest o co z czym chodzi ,cos tam wiadomo idzie wyłapać np. ponoć pani skarbnik odeszła już na emerytura i widać ze dalej będzie pracować jako skarbnik , nie było możliwości zatrudnienia innej osoby? Nie wydaje mi się ,to było celowe działanie gminy.
    Ta gmina się nie rozwija w żaden sposób ,ceny wynajmu boiska czy hali są takie ze żadna młodzież tam nie przyjdzie ,będą woleli siedzieć przed komputerami niż iść pograć w coś i ruszyć się z domu, gmina nie robi żadnych ruchów żeby na teren gminy przyszli jacyś inwestorzy ,jakieś miejsca pracy były tutaj na terenie gminy dlatego tez wielu ludzi stąd ucieka i już tutaj nie wraca, jedynie co robią to podnoszą sobie pensje …. Rada Gminy zresztą to są emeryci i renciści którzy nie zależy na niczym, czy nie ma u nas normalnych ludzi na radnych którzy by tą gminę ruszyli i w końcu zaczęła się rozwijać i iść w dobrą stronę , żeby były jakieś możliwości rozwoju dla tych młodych ludzi , myślę ze jak będą wybory to znajdą się odpowiednie osoby które rozwiną ta gminę. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *