bezchmurnie
17°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy
09 marca 2020 r. | 12:41
2

138 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Jerzy Palka. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy”

  1. Mieszkaniec Lelowa pisze:

    I co on tam jeszcze robi ?

  2. Mieszkaniec Lelowa pisze:

    Kochani Radni podnieście wynagrodzenie wójta o cenę żyletek do golenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *