bezchmurnie
17°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy!
20 kwietnia 2020 r. | 12:49
7

162 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Lelów. Najlepszy okazał się Jerzy Palka. Najgorszy był Wójt Krzysztof Molenda.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Lelów. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Krzysztof Molenda najgorszy!”

 1. Mieszkaniec Lelowa pisze:

  Na księdza się nie nadawał a dopiero na wójta -wstyd dla naszej gminy.

  5
  1
 2. wiesniak pisze:

  to moze wez wystartuj, pokazesz co potrafisz. czym przyniosl wstyd gminie ? hmm ?

  2
  4
 3. Benek pisze:

  Powszechnie wiadomym jest, że wójt to nie radny. W jaki sposób może zatem zostać najgorszym radnym?

  1
  3
 4. Benek pisze:

  Jeżeli jest jeden wójt w gminie, to dlaczego głosowanie jest na najsłabszego a nie na najlepszego wójta? Czy chodzi o to, żeb zawsze był najsłabszym wójtem? Chwt propagandowy godny Goebbelsa.

  4
  3
 5. Mieszkaniec Lelowa pisze:

  Tym ,że jak ślubował celibat to nie powinien się kręcić za babami.

  4
  1
 6. haka68 pisze:

  ale mial na tyle jaj zeby zrezygnowac … ile ksiezy nawet w okolicy ma w parafii “gosposie” z dzieckiem. jakis inny powod czemu przynosi wstyd ? cos konkretnego? chetnie sie dowiem

  3
  2
 7. Mieszkaniec Lelowa pisze:

  Haka68 sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *