zachmurzenie małe
czwartek
Reklama
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Pandemia to ściema? Koronawirusa to wymysł mediów? DPS w Lelowie potrzebuje waszej pomocy!
28 września 2020 r. | 10:34
7

Dom Pomocy Społecznej w Lelowie, w związku z wystąpieniem licznych zakażeń koronawirusa wśród pensjonariuszy, poszukuje ludzi chętnych, którzy chcieliby podjąć się wolontariatu lub zatrudnienia w placówce, do opieki nad zakażonymi osobami.

Ze swojej strony, apel ten kieruję do wszystkich antycovidowców, osób, które nie wierzą w pandemię i całego wirusa. Macie możliwość, nawet komercyjnie, przekonać się, jak ten wirus wygląda na żywo i co robi z organizmem zakażonego.

Wszystkie osoby gotowe nieść pomoc w tych trudnych czasach, proszę o kontakt pod nr tel. 34 355 82 96.

Według najnowszych danych, w Lelowie jest 51. aktywnych przypadków koronawirusa.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Pandemia to ściema? Koronawirusa to wymysł mediów? DPS w Lelowie potrzebuje waszej pomocy!”

 1. Dociekliwy pisze:

  Bardzo proszę o podanie źródła tej informacji…
  Jakieś ogłoszenie ze strony DPS?
  Oferta pracy gdzieś jest zamieszczona? Gdzie?

  5
  4
  • zainteresowany pisze:

   starostwo podało to nie ściema

   8
   2
   • Jaro pisze:

    Należy odpowiednio dużo płacić pracownikowi to nie szukaliby wolontariuszy. Nikt nie będzie za 2600 brutto pracował przy małej obsadzie pracowników. Tam jest ciężka praca. Jeszcze w tych ubraniach ochronnych które od niczego nie chronią. Za 5 tys na rękę może ktoś się znajdzie.

    13
    1
  • Bufetowa Jadzia pisze:

   Dociekliwy, daj sobie spokój z tą filozofią. Idź pod GS i rób to co umiesz najlepiej… ????
   Sprawy gminne zostaw mądrzejszym.

 2. Asior 36 pisze:

  W artykule jest podany numer kontaktowy….

 3. PaniLPG pisze:

  A może zaklamana pani dyrektor traktująca bez szacunku swoich pracowników podwinie rękawy i weźmie się go roboty?! Dajcie ludziom normalne stawki a nie niekończące się staże czy pracę Interwencyjne. Oszustka i mataczka a warunki pracy przy setce osób zaburzonych psychicznie bardzo ciężkie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *