zachmurzenie małe
21°
19°
wtorek
Reklama
Policja skutecznie tropi przestępców…
05 października 2022 r. | 12:02
0

W niespełna 24 godziny kryminalni z referatu poszukiwań zatrzymali 3 poszukiwanych listami gończymi. 42-latek trafił za kratki za oszustwo internetowe, 32-latek za kradzież rozbójniczą i groźby karalne, a 28-latek poniósł konsekwencję kierowania gróźb karalnych i oszustwa. Wszyscy trafili już do aresztu.

Kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości nie ustają w tropieniu przestępców. Podejmowane na co dzień działania częstochowskich stróżów prawa dowodzą, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarny i prędzej czy później i tak odpowie za swoje czyny.

Pod koniec września w niespełna 24 godziny zatrzymali 3 mieszkańców Częstochowy skazanych za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu oraz wolności.
42-latek rok temu oferował do sprzedaży wózek widłowy na portalu ogłoszeniowym w internecie. Zaliczkę od nabywcy przyjął, ale towaru nie wysłał. Nie było to jego pierwsze tego typu przestępstwo. Decyzją sądu na 30 dni trafił do aresztu.

32-letni mieszkaniec miasta natomiast w styczniu br. ukradł alkohol w jednym ze sklepów, a następnie zaczął szarpać i popychać pracownice sklepu, próbujące go zatrzymać. Wcześniej pobił inną kobietę. On również trafił do aresztu na 30 dni. Z kolei 4 miesiące spędzi teraz w więzieniu 28-latek poszukiwany za kierowanie gróźb karalnych, oszustwo i niezachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *