zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Policja zajmie się oszustwami w Białej Wielkiej i złym parkowaniem w Lelowie
10 stycznia 2020 r. | 13:48
0

Uwaga Mieszkańcy! Komisariat Policji w Koniecpolu informuje, że w okresie do końca czerwca na terenie gminy Lelów będzie prowadzony plan działań priorytetowych, który będzie dotyczył - "popularyzacji wiedzy konsumenckiej wśród seniorów w miejscowości Biała Wielka i ostrzeganie przed nieuczciwymi sprzedawcami" oraz "niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego - nieprawidłowe parkowanie kierujących pojazdami w miejscowości Lelów ul. Sportowa".

Zadania te będą prowadzić funkcjonariusze z Koniecpola i Częstochowy.

W razie jakichkolwiek podejrzanych telefonów lub "odwiedzin", prosimy zawiadomić Policję.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *