bezchmurnie
17°
12°
środa
Reklama
Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lelów dla określonych terenów
16 maja 2022 r. | 11:58
0

W Urzędzie Gminy Lelów zostanie wyłożony do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Lelów dla określonych terenów.

Z planem będzie można zapoznać się w godzinach pracy urzędu od 23 maja 2022 r. do 23 czerwca 2022 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Lelowie, ul. Szczekocińska 18, 42-235 Lelów, w Referacie infrastruktury i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy, pok. 44. Wersja elektroniczna powyższego projektu wraz z prognozą oddziaływania na środowisko będzie dostępna na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Lelowie.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 14 czerwca 2022 r. w Sali Sesyjnej Rady Gminy Lelów, o godz. 15.00.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *