słabe opady deszczu
12°
11°
niedziela
Reklama
Radni będą dyskutować o wynagrodzeniach nauczycieli
19 lutego 2021 r. | 13:22
4

We wtorek 23 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Lelów odbędzie się posiedzenie komisji wspólnych Rady Gminy Lelów, podczas którego zostanie omówienie sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Lelów.

Początek o godz. 13:00.

porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia,
2. Analiza Sprawozdanie Wójta Gminy z realizacji zadań z zakresu ochrony p.poż na terenie gminy Lelów w 2020 r.
3. Analiza Informacji dotyczącej działalności Ośrodka Zdrowia w Lelowie.
4. Analiza Sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Lelów.
5. Analiza materiałów sesyjnych,
6. Sprawy różne,
7. Zamkniecie posiedzenia.4 odpowiedzi na “Radni będą dyskutować o wynagrodzeniach nauczycieli”

 1. Cztelniczka pisze:

  Ani złamanego centa bym im nie podniosĺa niech wezmą się do pracy żeby te dzieci umiały co kolwiek A nie na korepetycje wysyłać .A w tym Lelowie to chodzą jak czaple .

  10
  4
  • Komentator pisze:

   Zgodnie z rozporządzeniem rządu, nauczyciele mają pracować zdalnie, także co według Pani znaczy niech wezmą się do pracy? Nie po to ktoś robi kilkuletnie studia, żeby musieć pracować na produkcji na 3 zmianach, chociaż na wsi osoba która nie zapieprza jak wół w pracy fizycznej albo jak w dniu świra nie podbija karty na zakładzie od razu z założenia jest nierobem. Jak dziecko jest tłukiem które się nie umie podpisać albo zawiązać buta, najlepszy nauczyciel nic nie zrobi, jedynie co zostaje to wysłanie do szkoły specjalnej(gdyby Panią to szczególnie interesowała, w naszej okolicy jest to szkoła specjalna w Bogumiłku). Ciężko nie być złośliwy, gdy wymaga Pani od nauczycieli wzięcia się do pracy, czyli zapewne skuteczniejszej nauki, a sama nie umie poprawnie składać zdania, także zachęcam do zapoznania się z podstawami używania języka polskiego, to z pewnością nauczyciel pochwali Pani pociechy. Na korepetycje chodzą również osoby które mają większe ambicje i liczą na lepsze szkoły/studia, nie tylko osoby które nie umieją dodać dwa do dwóch. Niestety, porównanie do czapli nie trafione, gdyż ich budowa jest inna niż człowieka, ale to trzeba było by zdać biologię w podstawówce.

   5
   5
 2. Cztelniczka pisze:

  Wielkie Panie nauczycielki .A jeszcze Pana wójta powinni stąd usunąć razem z panią doktor Rejman i Olejniczaka

  8
  3
  • grubybeben75 pisze:

   nauczycieli i wójta i lekarki wywalić z gminy, a wtedy nasza gmina bedzie krainą szczesliwosci a czytelniczka niech sama uczy swoje madre pacholecia a nie placi tym czapla za korepetycje. tak ma byc!

   7
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *