bezchmurnie
czwartek
Reklama
UG Lelów
Strategia Rozwoju Gminy Lelów
01 marca 2023 r. | 12:51
6

Urząd Gminy Lelów opublikował dziś Strategię Rozwoju Gminy Lelów na lata 2022-2027, która została przyjęta w ubiegłym roku przez Radę Gminy Lelów.

Z dokumentem można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Strategia Rozwoju Gminy Lelów”

 1. Wierny obserwator pisze:

  strategia gminy na rok2023 ,założenie w budynku gminy ‘”domu pracującego aktywnie emeryta”ale nasuwają się pytania na etacie czy społecznie¿????¿?????????

 2. Mieszkaniec... pisze:

  Starategia Rozwoju??? Ale przecież ta gmina wogule się nie rozwija w żadnym aspekcie ,tu trzeba się zastanowić nad tym na kogo głosujemy .A osoba która wystartuje na wójta musi mieć pomysł na rozwój tej gminy ,musi iść do przodu i się rozwijać bo obecnie to się cofa do tyłu

 3. Wierny obserwator pisze:

  dlaczego nie dopuszczą do pracy młodych ludzi z zewnątrz którzy mają inne spojrzenie tylko opierają się na pracujących emerytach . Może mają coś do ukrycia jakieś przekręty lub mniejsze przekręciki .

 4. Tony pisze:

  Bo 7,5 etatu w Referacie ds Promocji to za mało, by sprawić, by gmina się rozwijała. zero projektów, zero inwestycji. większy rozgłos robią chasydzi, jak przyjeżdżają niż te panie. ale co się dziwić, przecież trzeba w godzinach pracy po rynku pospacerować, dzieci na zajęcia zawieźć, albo robotę radnej z sąsiedniej gminy robić.

  5
  1
 5. pravda1983 pisze:

  hehe a co maja robic? pracowac? po co i dla kogo. laza jak swiete krowy po rynku w godzinach pracy JAKBY conajmniej pracowaly na szczeblu ministerstwa. A tak na prawde to miernoty umyslowe co zostaly, bo poza gmina tego barachla nikt by nie wzial do pracy..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *