zachmurzenie małe
16°
14°
wtorek
Reklama
UG Lelów
Uczniowie rywalizowali o Międzyszkolnego Mola Bibliotecznego
01 lipca 2022 r. | 12:58
0

w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Lelowie odbyło się podsumowanie VI edycji międzyszkolnego konkursu czytelniczego W każdej szkole są książkowe mole. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Lelów i trwał od 1 września 2021 r. do 31 maja 2022 r.

Celem konkursu było promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży a także wyłonienie uczniów, którzy najaktywniej korzystali z zasobów swojej biblioteki szkolnej i zostali Szkolnymi Molami Bibliotecznymi w roku szkolnym 2021/2022.

O tytuł Międzyszkolnego Mola Bibliotecznego 2021/ 2022 rywalizowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lelowie, Szkoły Podstawowej w Podlesiu i Szkoły Podstawowej w Ślęzanach.

Tytuł i statuetkę:

Międzyszkolnego Mola Bibliotecznego 2021 / 2022
otrzymała
Agnieszka Rządkowska - uczennica kl. IV Szkoły Podstawowej w Podlesiu
II miejsce zajął
Szymon Milczarek - uczeń kl. IV Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Lelowie
III miejsce zajęła
Łucja Łapaj - uczennica kl. VIII Szkoły Podstawowej w Ślęzanach

Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy oraz książki. /UG Lelów/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *