słabe opady deszczu
12°
11°
niedziela
Reklama
W Lelowie zostanie uruchomiony gminny punkt konsultacyjno-informacyjny programu “Czyste Powietrze”
25 czerwca 2021 r. | 11:13
0

28 czerwca 2021 r. w Urzędzie Gminy Lelów zostanie uruchomiony punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Czyste Powietrze. W Punkcie będzie możliwość skonsultowania wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego ,,Czyste Powietrze” oraz jego złożenie. Wnioski przesyłane będą do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Mieszkańcy naszej Gminy, będą mogli uzyskać informację na temat wymagań programu „Czyste Powietrze” dwa razy w tygodniu, tj:

Poniedziałek 8:00-13:00

Wtorek 10:00-15:00

Jednocześnie, ze względu na duże zainteresowanie Programem, zwracamy się z prośbą o wcześniejsze ustalenie daty i godziny indywidualnego spotkania pod nr tel.: 34 355 01 21 wew. 131. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *