słabe opady deszczu
12°
11°
niedziela
Reklama
Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Lelów
10 kwietnia 2020 r. | 13:29
0

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Lelów. Tym razem chodzi o uchwałę nr XVII/131/2020 Rady Gminy Lelów z dnia 27 lutego 2020 roku w sprawie podziału środków na dofinansowanie doskonalenia zawodowego nauczycieli w roku 2020 oraz ustalenia planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach, prowadzonych przez Gminę Lelów, maksymalnej kwoty dofinansowania opłat pobieranych przez podmioty, o których mowa w art. 70a ust. 3a pkt 1 i 2 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela oraz form i specjalności kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane w roku 2020, w części określonej w § 3 ust. 1 pkt 5 uchwały.

Uchwała ta jest sprzeczna z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *