zachmurzenie umiarkowane
środa
Reklama
Wojewoda Śląski z wizytą w gminie Lelów
21 lipca 2021 r. | 12:43
0

Wizyta Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka w Gminie Lelów była okazją do obejrzenia inwestycji w ramach funduszy z Programów Rządowych. Odbyło się również uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie z Programu Senior + oraz na przebudowę i rozbudowę dróg powiatowych oraz gminnych w powiecie częstochowskim.

Podczas wizyty w Lelowie >Jarosław Wieczorek - Wojewoda Śląski miał okazję zobaczyć zrealizowane już inwestycje gminne.

Gminny Żłobek w Lelowie „Wesoły Maluch” w Lelowie - w 2016 r. gmina otrzymała 236 tys. zł na utworzenie oraz zapewnienie funkcjonowania 12 miejsc opieki w Gminnym Żłobku w Lelowie „Wesoły Maluch” przy ulicy Szczekocińskiej 18. W latach 2017-2021 otrzymała dofinansowanie w wysokości ponad 94 tys. zł. na zapewnienie funkcjonowania 12 miejsc opieki utworzonych w 2016 roku ze środków Programu „Maluch”.

Dzienny Dom Opieki Senior + w Lelowie - utworzony w 2020 r. z programu Senior+, dofinansowanie w ramach modułu I programu na utworzenie i wyposażenie placówki: 300 tys. zł. W tej edycji Seniora+ 53 400,00 zł dofinansowania na funkcjonowanie.

Inwestycja drogowa w Lelowie - ulica w Drochlinie z dofinansowaniem z RFIL. /UG Lelów/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *