zachmurzenie duże
15°
14°
niedziela
Reklama
Wójt chciał, radni podnieśli podatek
02 grudnia 2022 r. | 12:14
3

Na wniosek Wójta Krzysztofa Molendy, Rada Gminy Lelów podniosła o kilkanaście procent podatek od środków transportowych na 2023 rok.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Wójt chciał, radni podnieśli podatek”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Brawo wójt ,brawo rada gminy od wszystkiego niech podniosą podatek i napchaja we własne kieszenie ,ludzie obudźcie się zanim będzie za późno bo ten wójt z całą tą rada gminy sprzeda cała ta gminę byle jemu było dobrze

  2. Wierny obserwator pisze:

    dobrze że posiedzenia rady gminy są na żywo to można zobaczyć o czym oni tak dyskutują jak często zabierają głos nasi wybrańcy jak dbają o mieszkańców których reprezentują dla mnie te ich posiedzenia to strata czasu i pieniędzy.Pani kierownik oświaty nie potrafi przedstawić raportu ale brawo dla Pana Karolczyka za to że zapytał o słabiutką pozycję gminy na tle innych gmin województwa śląskiego

  3. Gość pisze:

    Nie na próżno w seminariach wkładają im do głowy teologię,psychologię i nie wiem co tam jeszcze,ale po tych studiach wiedzą jak postępować aby wyjść na swoje jak urobic ciemnotę.Cos naszemu szanownemu żywych nauk pozostaje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *