słabe opady deszczu
12°
11°
niedziela
Reklama
Wójt Krzysztof Molenda boi się rozmawiać z prasą! Czy w gminie Lelów jest przypadek koronawirusa?
03 kwietnia 2020 r. | 13:36
3

Niestety, nie mam aktualnych informacji na temat koronawirusa w gminie Lelów. Sekretarz Henryk Nowak przebywa na urlopie, a Wójt Krzysztof Molenda boi się ze mną rozmawiać. Zawsze ma "coś", a gdy zostawiam numer telefonu, nigdy nie oddzwania. Pracownicy Urzędu Gminy Lelów i GOPS-u mają zakaz udzielenia jakichkolwiek informacji na temat koronawirusa.

Według ostatnich danych, w pobliskich gminach są nowe przypadki zakażeń. Wójt Krzysztof Molenda nie publikuje informacji na temat stanu epidemicznego w gminie Lelów, gdyż jak twierdzi jeden z pracowników, boi się paniki wywołanej taką informacją.

Co się dzieje w gminie Lelów? Kiedy Wójt wyjdzie zza biura i zacznie rozmawiać z prasą?

PAWEŁ GĄSIORSKI



3 odpowiedzi na “Wójt Krzysztof Molenda boi się rozmawiać z prasą! Czy w gminie Lelów jest przypadek koronawirusa?”

 1. ziomas pisze:

  dygas jeden

  10
  2
 2. Aśka Nowak pisze:

  Może pan wójt boi się ujawnienia niejasnych sytuacji które mają miejsce w gminie.

  11
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *