zachmurzenie umiarkowane
wtorek
Reklama
Wójt płaci za propagandę sukcesu
17 września 2021 r. | 13:24
7

O wójcie Krzysztofie Molendzie nie pisze prawie nikt. Chyba, że wójt za to zapłaci. Molenda podpisał umowę z firmą Briefing Sp. z o.o., której właściciele wydają darmową gazetkę roznoszoną po różnych sklepach. Za "propagandę sukcesu" Molenda płaci miesięcznie 984 zł.

Jeżeli znajdziecie tę gazetkę, w której będą wychwalać wójta lub gminę, to musicie wiedzieć, że gmina za to płaci miesięcznie 984 zł.

Poniżej faktury za tę usługę.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Wójt płaci za propagandę sukcesu”

 1. Polak pisze:

  Niech to robi ze swojej kasy!

  28
  4
 2. Anna Kowalska pisze:

  Redaktorze, zacznij od siebie ile bierzesz za te wstrętne reklamy zanim zaczniesz pisać o innych ( nie broniąc nikogo) może też opublikujerz faktury

  1
  9
 3. Rekord pisze:

  NIGDY NIE MIELIŚMY GORSZEGO WÓJTA A TERAZ WYCHODZĄ TAKIE KWIATY!!!!!!!! NIE MA PIENIĘDZY NA DROGI A JEST NA PROPAGANDĘ WSTYD!!!!!!

  36
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   To jest sprawa dla Regionalnej Izby Obrachunkowej, Panie redaktorze chętnie byśmy po czytali o przeszłości “wójta” Wypowiedzi jego byłych parafian. Bo przecież był księdzem zanim został pseudo “wójtem”.

   2
   1
 4. Mieszkaniec pisze:

  To jest sprawa dla Regionalnej Izby Obrachunkowej, Panie redaktorze chętnie byśmy poczytali o przeszłości “wójta” Wypowiedzi jego byłych parafian. Bo przecież był księdzem zanim został pseudo “wójtem”.

  1
  1
 5. Reno pisze:

  Dla mnie wojt ok bo umie się targować. W Janowie ta gazeta kosztuje podatników 1250pln. Więc brawo dla wójta za kontolowanie kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *